אודות הוצאת הלכות

הוצאת הלכות היא מהוצאות הספרים הותיקות בישראל אשר החלה בהוצאה לאור של ספרות משפטית עוד בשנת 1963(!). מראשית פעילותה ועד היום, העורך הראשי הוא השופט ד"ר אליהו וינוגרד, נשיא (בדימוס) של בית המשפט המחוזי בתל אביב.

כותר הדפוס המפורסם והנפוץ ביותר של הלכות הוא 'דינים - קובץ החיקוקים הישראלי' - 45 כרכים המכילים את כל החקיקה הישראלית - מעודכנת ומשולבת, כשמאז 1966 מוציאה הלכות לאור בכל שנה 4 עדכונים ל'דינים', באופן סדיר וקבוע. במשך שנים 'דינים' היא סדרת החקיקה הנפוצה ביותר בישראל .

נוסף ל'דינים', הוציאה הלכות לאור כותרים משפטיים ייחודיים נוספים כגון: צווי מניעה, תקנות סדרי הדין ודיני רשויות מקומיות (כולם פרי עטו של ד"ר אליהו וינוגרד), ביוטכנולוגיה - משפט ומסחר מאת עו"ד דורון בראש, המדריך לנפגע בעבודה מאת עורכי הדין אריק רז וירון הרשקוביץ ותאגידים וניירות ערך מאת עורכי הדין אמיר וסרמן ומוטי ימין, ועוד.

במשך שנים היתה הלכות מהמובילות בישראל בתחום המו"לות האלקטרונית, כשיצרה, שיווקה והובילה מספר מאגרי מידע משפטיים שבראשם 'דינים ועוד' ו'עבודה ועוד', אשר היוו סמל לסטנדרט גבוה של אמינות, דיוק, איפיון קפדני היורד לפרטי פרטים ושימוש בטכנולוגיות איחזור המידע המתקדמות ביותר.

החקיקה הישראלית הערוכה ע"י הוצאת הלכות משולבת במספר מאגרי מידע משפטיים נפוצים וזוכה למוניטין רב גם בקרב גורמים רשמיים רבים, ולראיה: הוצאת הלכות מספקת את החקיקה שלה, באופן מלא או נגזרות ממנה, בפורמטים דיגיטליים שונים, גם לגופים ממשלתיים רבים.

אתר אינטרנט זה מאפשר לך ליהנות ממבחר הכותרים של הלכות - בפורמט קל, נוח ונגיש במחשב הלוח שלך (טאבלט) או בטלפון החכם.

הכותרים הנמכרים באתר תואמים באופן מלא לתקן הבינלאומי של פורמט Epub3 הניתן לקריאה במספר רב של קוראים דיגיטליים. כותרי החקיקה מתעדכנים באופן שוטף והרוכש אותם זכאי לעדכונים בחינם למשך שנה ממועד הרכישה. כל כותר בפורמט Epub הנרכש באתר של הלכות מקבל עם הרכישה חותמת "אקס ליבריס" אישית הכוללת את שמו וכתובת הדואר האלקטרוני של הרוכש.